Tiyatroda Sürpriz Doğum Günü

Her sene Doğumgünü’nüzü aynı şekilde kutlamaktan sıkılmadınız mı? Cevabınız evet ise size harika bir önerimiz var. Sevdiklerinizin Doğumgünü’nü gerçek bir tiyatro da kutluyoruz, üstelik oyunun konusu da sizin hikayeniz.

Sanatı seviyorsanız, Tiyatro sizin için biraz ön planda ise paketimiz sizin için harika bir seçenek olabilir. Alanında uzman oyuncularımız, sahne ekibimiz, dekorundan , ışığına kadar hikayenizi sahnede yansıtacak , size de farklı bir Doğumgünü kutlamanın güzelliğinin tadını çıkarmak kalacak sadece. Sanatın sahnedeki yansıması sizi bambaşka yerlere götürecek, ve sevdiklerinizi hiç beklemedikleri bir yerde şaşırtacaksınız. Hayatınızın sizin için önemli bir anını ( Bu tanışma olabilir, evlilik yıldönümü olabilir vs) sahnede tekrar görmek , sevdiklerinizi çok özel hissettirecektir.

Düşünsenize hayatınız sahnede oynanıyor ve kahramanları sizsiniz. Kutlamanıza arkadaşlarınızı da davet edebilir, hatta oyunun kurgusu içine de katabilirsiniz. Seyirci sıralarında otururken bir anda pankartlarınızı açabilir, kemancı’lar koltukların arasından çıkabilir, perde kalkıp gerçek hayata döndüğünüzde bunun muhteşem bir sürpriz olduğu ortaya çıkabilir. Evet Sürpriz her yerde her şekilde yapılabilir. Kodsekiz , bir tiyatro sahnesini sizin için dönüştürüp muhteşem bir sürpriz alanına çeviriyor. Size de sadece şaşırmak ve anın tadını çıkarmak kalıyor.

Pastalar’ı da unutmadık tabi. Sürpriz sonrası, tiyatromuzun fuayesinde pastanızı kesebilir, kutlamanıza devam edebilirsiniz. Evet şaşırmayın, hayatınızın sahnede oynanması için illa ki ünlü bir yazar, Edebiyatçı olmanız gerekmiyor. Siz özelsiniz ve süprizin tadını her şekilde çıkarabilirsiniz. Bize göre her insan özeldir ve an’ları hatırlanmalıdır.

AKIŞ

Organizasyonumuz bize göndereceğiniz küçük bir hikaye ile başlar. Sizin için önemli olan herhangi bir anınızı kişileri ve karakterleri ile ize yazarsınız. Vermiş olduğunuz hikaye tamamen profesyonel oyuncularımız tarafından 1 hafta boyunca prova edilir.Ve sürpriz günü tiyatro da oynanır. Siz arkadaşınızı oyunun yapılacağı tiyatroya davet edersiniz. Oyuna özel afişler yapılır, seyirciler sizin arkadaşlarınız da olabilir. Oyunun 20. Dk’sında senaryo gereği bir anda ışıklar açılır, pasta gelir, volkanlar patlar ve kutlama gerçekleştirilir. Oyun istediğinize göre daha da uzatılabilir. Daha sonra fuaye de kutlama Pasta ile devam eder.


Paket İçeriği:

  • Bize gönderdiğiniz hikayenin 1 hafta oyuncularımızla Provası
  • Tiyatro salonunun kiralanması-Afişlerin asılması
  • Salonda mutlaka daha önce bir ön prova seansının ayarlanması
  • Oyunun oynanması-Volkanlar-Kemancı ve Pankart hazırlanması.
  • Ana fuayede kutlamanın pasta eşliğinde devamı
  • Fotoğraf çekimi ücretsizdir.