Hakkımızda

Kod Sekiz; 2012 yılında Ceyhun Diribaş tarafından  Kadıköy de organizasyon  sektörüne farklı bir boyut getirmek  amacı ile kuruldu. Geleneksel organizasyonların yanı sıra , sıradışı sürprizler yapan şirket, doğumgünlerinden  evlilik tekliflerine, düğün organizasyonlarından,  özel konsept partilere kadar bir çok alanda hizmet vermektedir.

 

 

Ekibimiz

Ceyhun Diribaş:

Ceyhun Diribaş:

Kod Sekiz’in kurucusu. Anadolu Üniversitesi  Halkla İlişkiler mezunu olan Ceyhun Diribaş, uzun yıllar gazetecilik ve reklamcılık sektörlerinde farklı görevlerde bulundu. Bir dönem tiyatro ile de uğraşan Diribaş, bir çok  tiyatro oyununda yönetmen ve oyuncu olarak çalıştı. Farklı sektörlerde  çok sayıda insanlarla  bir arada olması , yazarlık ve mizahi yaklaşımları, insanları analiz yeteneği ve 25 yıllık iş deneyimini Kod Sekiz ‘de harmanlayarak ,birikimlerini  insanlara sürpriz  organizasyonlar yapmak için kullanıyor.

Emre Sezer:

Emre Sezer:

Opera sanatçısı ve şan eğitmeni.  Kod Sekiz’in olmazsa olmazlarından.  Planlama- kostüm-  senaryo yazarlığı- sürpriz işlerde komedi unsurlarını kullanmak, hep onun başının altından çıkıyor.